AVE hotels
Hotelový řetězec v Praze
Show menu MENU
AVE hotels   →   mucha-nabytek

PRODÁME starožitný nábytek z období let 1870-1920

Vážený zájemče o koupi nábytku,

AVE a.s. vybavila hotel Mucha na Sokolovské 26, Praha 8 starožitným nábytkem z doby života Alfonse Muchy, tedy cca 1870 – 1920.

Někteří hosté hotel milují a vrací se tam právě kvůli tomu. Protože údržba takového nábytku je náročná a denní úklid je pracný, rozhodli jsme se (s těžkým srdcem) vybavit hotel standardním novým hotelovým nábytkem.

Starožitné ložnice jsou upraveny pro hotelový provoz, což je pro budoucí využití přínosné. Postele jsou doplněny o vložené samostatně stojící pružné rošty, na kterých spočívají matrace, takže postele nevržou a nejsou zatěžovány bočnice postelí. Matrace jsou vždy 200 cm dlouhé a šířka je mezi 90 – 105 cm. Ve skříních jsou vyjímatelné a snadno čistitelné výplně umožňující umístění polic i ramínek. Je zde i demontovatelný sejf.

Sloh ložnic odpovídá době jejich vzniku, tedy novorenesanční, novobarokní, secesní a různé historizující slohy. Kromě klasických ložnic – 2 postele, 2 noční stolky, 1 - 2 skříně, trimo nebo toaletka, jsou v pokojích na prodej i doplňky jako jsou stoly, židle, komody, truhly, lustry, lampičky, závěsy, záclony, přehozy.

Pro Vaši představu jsme nafotili jednotlivé kusy nábytku. Můžete si prohlédnout či stáhnout na adrese:

avehotels.rajce.idnes.cz/MUCHA_nabytek/

jméno alba: MUCHA112019

kód: MUCHA2019

Omlouváme se za neprofesionální kvalitu snímků, byly pořizovány za provozu. Profesionální nafocení pokojů je uvedeno na www.hotelmucha.cz/cs/fotogalerie.

Pokud po shlédnutí nabídky budete mít o konkrétní pokoje či kusy zájem, napište nám na drbohlav@avetravel.cz, o co byste měli zájem a vaše telefonní spojení, abychom se dohodli na prohlídce předmětů zájmu a na ceně.

Pro Vaši informaci uvádíme, že cena bude stanovena přátelskou dohodou tak, abyste byli s koupí spokojeni. Základní cena k jednání je zhruba poloviční než v obchodech se starožitnostmi. Naším zájmem je totiž nejen zpeněžení nábytku, ale zejména to, že bude nadále sloužit a svědčit o umělecké a řemeslné kvalitě našich předků na přelomu 19. století.

K dohodě o koupi by mělo dojít co nejdříve, k předání může dojít až 9. 1. 2020.

Prosíme vás tedy o co nejdřívější sdělení vašeho záměru a o váš kontakt.

Děkuji,

Ing. Jiří Drbohlav

© Provozovatel: AVE a.s. zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 68 Pod Barvířkou 6/747, 150 00, Prague 5, IČO: 00505641, VAT: CZ00505641
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím Další informace